http://www.e-dymek.com najlepszy sklep z elektronicznymi papierosami
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Potega brzoskwiniowego cienia czyli [i]efekt *ping[/i]  (Przeczytany 2755 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Sylwiassta
Moderator
UNO

« Odpowiedz #25 : Styczeń 29, 2010, 23:15:37 »

O cholera, Nan, szkoda, ze nie powiedzialas, ze masz na ten cien Syfory ochote - bo ja sie go chcialam pozbyc - na moich powiekach zdecydowanie widac tylko zlote drobinki z niego = daje zolty efekt i powieka zamiast sie o ton przyciemnic - to wlasciwie jest jasniejsza a to nie zawsze jest u mnie dobry efekt...Wygladal w pudeleczku na koral a na powiece zupelnie nie to - niestety mam tak bardzo czesto.
Ze juz o tym eyelinerze Inglota nie wspomne! Nie mow mi, ze kupilas nr 89...
Uwazaj z nim - wysycha szybko, wiec trzeba dokladnie zakrecac pudeleczko. Po kilku miesiacach najlepiej go potraktowac kropelka Duraline (tez Inglot) - zmoczyc pedzelek w Duraline, usmarowac eyelinerem i dopiero nakladac na powieke - zdecydowanie lepszy poslizg. Z reszta, jesli ten cien S. bedzei dla Ciebie malo kryjacy, to tez go potraktuj Duraline  Cool

Nie zrozum mnie zle - nie chce Ci psuc zadowolenia z zakupow! Ale co za zbieg okolicznosci!
Jutro postaram sie tez wiecej napisac na temat tej palety Diora i moich z nia doswiadczen, mam ja juz pol roku  czekanie

I zeby bylo jeszcze smieszniej, dokladnie tak sie dzisiaj umalowalam jak napisalas! Ta herbaciano-rozowa Laura Mercier (matowo - satynowa) na cala powieke a przy lini rzes, miedzianobrazowy cien w proszku Barry M na zmoczonym Duraline pedzelku Mac 210 (ten pedzelek to odkrycie roku - daje idealna, gietka, CIENIUTKA kreske!  Najlepszy) jako eyeliner. Zrobienie wywiniecia z tym pedzelkiem to po prostu pestka teraz.

Aniu, super Cie znow widziec na forum!  Zakochany A ten Guerlain piekny! Ale czy to czasem nie jakas LE (limited edition)? Zaraz pogrzebie w Temptalii, bo bardzo mi sie podoba i jutro postaram sie go obejrzec na zywo  Racja Dzieki!

W ogole na stare lata zauwazylam, ze mi wyjatkowo dobrze w koralach (kolorze). Moze nawet sobie kupie jutro te strasznie droga szminke Sisleya - przy niej pierwszy raz mialam wlasnie efekt ping! A jednoczesnie z kolorem na ustach, bo zwykle wygladalam fatalnie...Pod warunkiem, ze nie bedzie tych cieni Guerlaina.

Mowicie, ze Elettra to cieply typ? cale zycie mialam sie za typ zimny a kolory mam dokladnie takie jak ona  Szok Dlatego zwrocilam uwage na ten makijaz. Chociaz moze to byc typ mieszany, tzw. zima poludniowa.
Przez ostatnie 10 lat malowalam sie glownie fioletami i oberzynami. A teraz nastapilo przerzucenie na brazy i ceiple roze i brzoskwinie. i zauwazam, ze sluza mi zdecydowanie lepiej...

Efekty dzisiejszych zmagan w czesci obrazkowej:

konijntje
UNO

« Odpowiedz #26 : Styczeń 29, 2010, 23:23:41 »

bardzo uprzejmie poprosimy o zdjęcia cieni naoczne. Tym samy mam pytanie: może zamkniemy część forum (albo jeden topic), i stworzymy takie miejsce, gdzie można by było całą paszczę bezpiecznie prezentować? Z automatycznym wstępem, bo ja wiem, powyżej 20 postów? jest takie coś możliwe w ogóle? albo, w najgorszym razie,  dla zarejestrowanych użytkowników, bo z jednej strony człowiek chciałby zobaczyć i pokazać,  a z drugiej piszemy tu o depilacji intymnej i rozmiarze stanika, i jakoś tak, same wiecie...

Co do brzoskwinki: wymalowałam ślepia brzoskwiniowym różem Lancastera, z drobinkami i całym dobrodziejstwem, i jednak to nie to. O ile karnację ożywia bardzo ładnie, na oczach już nie ma tego efektu, i cała się robię rozmyta. Zdecydowanie lepiej wyglądaj na mnie różowawy Burżuj - taka starenka paletka, która ma szansę być jednymi z niewielu cieni, które skończę, i która ożywia spojrzenie i całą twarz (ale brzoskwinkowa to ona nie jest na bank):
(zdjęcie wygrzebane w sieci)

ania
UNO

« Odpowiedz #27 : Styczeń 29, 2010, 23:28:40 »

Aniu, super Cie znow widziec na forum!  Zakochany A ten Guerlain piekny! Ale czy to czasem nie jakas LE (limited edition)? Zaraz pogrzebie w Temptalii, bo bardzo mi sie podoba i jutro postaram sie go obejrzec na zywo  Racja Dzieki!

Milo mi  Kiss Ta paletka jest w stalej ofercie akurat wiec powinna byc. Daj znac czy Ci sie spodobala na zywo.

Sylwius - sliczne oczy i kreska  Erotuman

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie..."
konijntje
UNO

« Odpowiedz #28 : Styczeń 29, 2010, 23:32:22 »

wow, ale kreska!  Erotuman
w życiu mi się tak równo nie udało pomalować...

wiórka
UNO

« Odpowiedz #29 : Styczeń 30, 2010, 07:27:52 »

bardzo uprzejmie poprosimy o zdjęcia cieni naoczne. Tym samy mam pytanie: może zamkniemy część forum (albo jeden topic), i stworzymy takie miejsce, gdzie można by było całą paszczę bezpiecznie prezentować? Z automatycznym wstępem, bo ja wiem, powyżej 20 postów? jest takie coś możliwe w ogóle? albo, w najgorszym razie,  dla zarejestrowanych użytkowników, bo z jednej strony człowiek chciałby zobaczyć i pokazać,  a z drugiej piszemy tu o depilacji intymnej i rozmiarze stanika, i jakoś tak, same wiecie...

Jestem bardzo ZA Smiley Czasem mam ochotę na pełną konsultację figurowo-fryzurową, ale  Strach
wiórka
UNO

« Odpowiedz #30 : Styczeń 30, 2010, 07:30:35 »

Sylwia  Erotuman

Jestem rozdarta [emotki brak] - kilka razy ostatnimi czasy zdarzyło mi się popełnić makijaż, króry wyglądał świetnie, ale przy próbie sfotografowania oka  Uroda I nie wiem, czy lustereczko prawdę mówi, czy aparat ...
moni
UNO

« Odpowiedz #31 : Styczeń 30, 2010, 10:49:37 »

Sylwia ale ty masz slepie zeby sie malowac na lata... 50-te to byly? matko kiedy byly takie modne kreski? Mnie sie bardzo podoba, niby delikatnie a jednak z charakterem. Ladnie ci jak masz kreske pruzez cala powieke. Mi wtedy oko idzie zbyt do srodka i jakas taka twarz bez proporcji sie robi. Lepiej jak mam kreske od polowy oka robiona.

Donosze ze dostalam nowy katalog YR i tam jest w promocji 2 w 1 ten cien brzoskwionowy co tu jego zdjecie bylo. U mnie sie on melon nazywa

Sylwiassta
Moderator
UNO

« Odpowiedz #32 : Styczeń 30, 2010, 11:43:05 »

Ja tez jestem za takim watkiem konsultacyjnym - ale z prawem zagladania powyzej... 200 postow  Uklon

Wrzucam postulat na watek moderatorski, zobaczymy czy Chajdesz cos nam wymysli takiego  superman

Wiorko - w wyswietlaczu aparatu widac nas odwroconych, de facto tak, jak nas widza inni. Czesto jestesmy tym zdziwieni, bo w lustrze widzimy troche co innego - a to wlasnie aparat daje nasz prawdziwy obraz!
Nie wiem, jaki masz aparat, sprobuj sie sfotografowac w swietle dziennym, przy oknie i jesli chcesz tylko oko, to z funckaja makro. Moze sie okazac, ze dobrze bedzie sie zachowywal program do portretow albo do makro - trzebaby przetestowac.
Erato
UNO

Wielka Łowca

« Odpowiedz #33 : Styczeń 30, 2010, 11:48:44 »

A ja sie dziś nie cieniowałam, bo i po co w sobotę rano, za to pomalowałam rzęsy Star Effectem Lumene, i muszę powiedzieć, że dla mnie ten tusz to jest "ping nad pingi"  cheesy Jak się pomaluję tym tuszem - i niczym więcej, plus jakiś róż na policzki, to mam prawdziwego pinga  Tak, tak
Sylwiassta napisała o jakiejś drogiej sisleyowskiej szmince - za mną ostatnio strasznie "chodzi" jakaś dobra szminka, ale taka całkiem klasyczna w sztyfcie, żaden tam błyszczyk-śmiszczyk, po prostu klasyczna szminka w uniwersalnym kolorze, przy czym jak najbardziej jestem gotowa popełnić jakiś luksusowy zakup  torba Wydaje mi się, że takim uniwersalnym kolorem byłby właśnie jakiś koralowy odcień, taki lekko "przybrudzony", żeby nie wpadał w oranż, bo to zażółca optycznie zęby  Undecided
Sylwiassta guru Ty moje, masz jakiś typ?  Smiley

Co do wątku "pokazowego" - ja bym w ogóle nie uzależniała "wjazdu" na ten wątek od liczby postów. Moderator powinien mieć możliwość wpuszczenia danej osoby i już.

die with memories,
not dreams

http://dq4u.blogspot.com/
Sylwiassta
Moderator
UNO

« Odpowiedz #34 : Styczeń 30, 2010, 11:53:30 »

Erato - Hydrabase Chanel.
Albo Rouge L'Absolu Lancome - moim zdaniem najlepsza Chanelka na drugim Lancome. Dobre szminki robi tez Estee Lauder ale zapach mi sie nie podoba  Nie, nie

Niestety moja ukochana Hydrabase nr 10 zostala wycofana  Cry ale od marca (zdaje sie) Chanel wycofuje w ogole cala serie i zamienia ja na Rouge Coco - twarza kampanii jest Vanessa Paradis.

Ta strasznie droga szminka to Sisley nr L28. Podobaja mi sie tez najnowsze Guerlainy z tej bardziej blyszczacej linii.
Ale chyba zostane przy tym Sisleyu, mimo, ze kosztuje horrendalne pieniadze...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 20:46:01 wysłane przez Sylwiassta » Zapisane
Sylwiassta
Moderator
UNO

« Odpowiedz #35 : Styczeń 30, 2010, 11:54:04 »

Co do wątku "pokazowego" - ja bym w ogóle nie uzależniała "wjazdu" na ten wątek od liczby postów. Moderator powinien mieć możliwość wpuszczenia danej osoby i już.
Racja
Brawa dla tej Pani!
Erato
UNO

Wielka Łowca

« Odpowiedz #36 : Styczeń 30, 2010, 12:02:52 »

Racja
Brawa dla tej Pani!
ths ja to wiem jak się podlizać  Chytry Ale poważnie, to co tu liczba postów ma do rzeczy, są osoby co mają po kilkaset, ale jakoś swojej gęby bym im nie chciała prezentować  Nie, nie Z drugiej strony tworzenie jakiejś zamkniętej grupy na forum nie do końca jest dobrym pomysłem, no sama nie wiem  Undecided

Dzięki za typy szminkowe, pójdę obadać.

die with memories,
not dreams

http://dq4u.blogspot.com/
Nan
Administrator
UNO

My tu wąpierza tropim

« Odpowiedz #37 : Styczeń 30, 2010, 12:04:13 »

Kochane dziewczyny - będziem myśleć, jak zrobić takie forum dla wtajemniczonych. Pomysł uważam za rewelacyjny, jeżeli chodzi o wpuszczanie na to forum to zdecydowanie jestem za dawaniem dostępu przez moderatora, tak jak swego czasu było na Biochemii. Oczywiście dostęp w tym przypadku oznaczałby także oglądanie forum, nie tylko pisacielstwo.

Hej, przeleciał robot, wydał cichy chrobot.
konijntje
UNO

« Odpowiedz #38 : Styczeń 30, 2010, 14:56:36 »

No, to cieszę się, że pomysł z zamknięciem części foto się podoba, bo nieco się obawiałam proponując go.
Na lobby biuściastych jest zamknięta galeria, by otrzymć do niej dostęp trzeba poprosić moderatora. Wejście zależy od widzimisię tegoż, nie od liczby postów, i wyjątkowo gładko to działa. Oczywiście, bez odpowiedniej aktywności na forum nie ma co liczyć na wejściówkę, ale czasem też bardzo aktywne osoby nie otzrymują wejścia - bardzo to subiektywne, ale sprawdzone Wink

Dzięki kochana  Cmok  Akuratnie w jednej z perfumerii internetowych te cienie są z 15% zniżką, co robi niewątpliwą różnicę. Patrzyłam też na Truskawę i tam też je mają za 175 zł, więc róznica jest jeszcze bardziej zasadnicza. W polskiej Syforze to jedyne 245 zł  Szok

Nan, sprawdziłam dziś diorkowe 5ki, bez żadnej promo kosztują u mnie 45 euro (wg dzisiejszego googla 182 zł). Aktualnie nie ma oferty %, ale przy zakupie Diora za ponad 70 eurasów dostaje się mini 5kti w beżach, mini maskarę i chyba płyn do demakijażu w logowej saszetce (bodaj kieszeń do przytwierdzenia do paska). Zastanawia mnie różnica w cenie wyjściowej, bo sprawdzałam ją w tutejszej Syforze... jedyne 60 zł...  Nie wolno
Moja mam będzie wracać do Pl w sobotę, ale przy takiej różnicy z Truskawą, nie wiem, czy warto (tu gwarancja świeżego produktu i gratisy, w Truskawie wliczona wysyłka i minimalnie taniej).

Sylwiassta
Moderator
UNO

« Odpowiedz #39 : Styczeń 30, 2010, 16:44:56 »

Dobrze, bede subiektywnie decydowac, komu bedziemy pokazywac facjaty w calosci  Roll Eyes

Na razie najnowsze wiesci z placu boju sa takie, ze jeszcze nie dotarlam do Guerlaina, za to obejrzalam szmike Sisley o ktorej pisalam wczesniej i hm...powiem tylko tyle - wstzrymalam sie z zakupem.

Pani konsultantka nalozyla ja na wczesniej nalozony mi na usta korektor i to byl zdecydowanie zly pomysl, bo a) korektor dodatkowo wysuszyl mi usta b) uzyla konturowki w BRAZOWYM ODCIENIU, wiec juz w ogole bleeee c) ta szminka podkresla moj naturalny kolor ust a blady korektor w ogole zabil w niej wszelka rozowosc i zostal sam pomarancz. W dodatku matowy!

W poniedzialek moze mi sie ja uda wyprobowac w innym sklepie ale z drugiej strony sobiemysle, ze te 30 funciakow moge wydac teraz na jakis fajny krem/serum albo biusthalter bo kolekcje blyszczykow mam spora. No nie wiem, dzisiaj efektu *ping nie bylo, to po co tyle wydawac  idea
moni
UNO

« Odpowiedz #40 : Styczeń 30, 2010, 17:10:45 »

Sylwia a nie znajdziesz cos podobnego w tanszych firmach?

konasana
UNO

« Odpowiedz #41 : Styczeń 30, 2010, 17:22:30 »

No właśnie Smiley Moją ukochaną szminką, której mam zawsze zapas w szufladzie, jest Isadora nr 117 - lepsza od wszystkich Chaneli, YSL i Diorów, które mam (pozostałości z czasów, kiedy kupowałam kolorówkę tylko z wyższej półki Wink Gdybym miała zabrać jedno jedyne mazidło do ust na bezludną wyspę, to byłaby ta szminka. To nie ten kolor, którego szukasz, ale jakość rewelacyjna.
Nikita-v
UNO

« Odpowiedz #42 : Styczeń 30, 2010, 19:40:18 »

Erato jako początkująca w malowaniu się, ale zaawansowana wiekiem mam pytanie do ciebie jako posiadaczki oczu w podobnym odcieniu - bo o ile dobrze doczytałam masz nniebiesko szare prawda?
Rzeczywiscie niebieski cien do powiek podkreśla niebieskość oczu? zawsze wydawało mi się, że jakos tak sie zleje i będe wyglądać mdło.
Chyba dorosłam juz do momentu kiedy pora zacząć się na dobre malować... ale jak tu dobrać kolory? przeraża mnie to wszystko, a nie mam za bardzo nawet okazji testować różnych rzeczy, bo rzadko mam czas wybrac się do centr handlowych (uroki mieszkania na wsi), a gdy juz tam jestem mam mase spraw do załatwiana i luby sie buntuje jeszcze przed siedzeniem w Sephorze Wink

dodam zdjątko kawałka twarzy moze mi coś doradzicie? u mnie na monitorze kolory są naturalne zarówno skóry jak o oczu, jedynie włosy mam troche krótsze i nie wiem dlaczego maja na zdjęciu taki rudy poblask.. w rzeczywistosci takie nie sa - zdjęcia bez makijażu więc się nie przestraszyc Wink

ps popieram część zamkniętą dla zdjęć.... ja strachliwa jestem i nie lubie sie upubliczniać
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2010, 10:12:23 wysłane przez Nikita-v » Zapisane
Andante
UNO

« Odpowiedz #43 : Styczeń 30, 2010, 19:53:50 »

Sylwia a nie znajdziesz cos podobnego w tanszych firmach?

Nie wiem czy to dokładnie o ten odcień chodzi, ale koralowy ping może dać
Maybelline pure blush mineral odcien 40 quartz peach, również róż ale z Astora/stara seria ta okrągła srebrna/ z minidrobinkami których na oku prawie nie było widać, wtapiały się. Myślę też o wypiekanym rózu koralu z Bourjois/niestety nie mogę go w tej chwili znaleźć.Ładną morelkę mam z małej paletki EL color intensity -odcien 24 aprocot. Dziś za ciemno na fotki, obfocę przy lepszym świetle.
Sylwia, a tak w ogóle to oko masz Kiss
Nan
Administrator
UNO

My tu wąpierza tropim

« Odpowiedz #44 : Styczeń 30, 2010, 20:05:04 »

A to moje oko w świeżo zakupionym cieniu i linerze. Proszę wybaczyć potargane na maksa rzęsy, ale nie dorobiłam się jeszcze grzebyka do rzęs, a cholerny tusz syfory, którego teraz używam jest jednym z najgorszych jakie miałam - zaczyna się rozmazywać po jakichś 3 minutach od nałożenia i czyni to konsekwentnie cały dzień, a na dodatek potwornie skleja rzęsy i je kołtuni. Nigdy więcej go nie kupię i marzę o tym, żeby się wreszcie skończył.

Sylwiassta - oczywiście że liner to nr 78  Racja 

Na zdjęciu tego niestety nie widać (dupa a nie fotograf ze mnie), ale cień bardzo, ale to bardzo dobrze wygląda na moich powiekach i nadaje świeżości całemu makijażowi. Zdecydowanie udany zakup.

Aha - po tym zdjęciu chyba już wiecie, czemu mi się stopniowo miejsce do malowania powiek kurczy Wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 20:06:49 wysłane przez Nan » Zapisane

Sylwiassta
Moderator
UNO

« Odpowiedz #45 : Styczeń 30, 2010, 21:06:15 »

A nie nie kochana Nan, ja mowilam o linerze 89, to taki szarawy braz, a Ty tu widze masz morski granat. Bardzo ladny z reszta - zapisalam se numerek, poprosze mame o nabycie.

Fajnie, ze wiele innych oczu sie zaczelo pojawiac   Racja

Moni, wracajac do Twojego zapytania o ladne tansze szminki to podoba mi sie tutaj Rimmel Lasting Finish Lipstick - mam Pink Shimmer 020 - wlasnie taki lekki, koralowy rozowy, o dziwo bez tego shimmera, tylko ma taki lekko mrozony polysk. Calkiem dobrze pielegnuje usta (pomazialam sie nia z godzine temu i nadal sa miekkie), ale opakowanie zupenie dziadowskie a ja estetka jestem i moze troche szpaner tez  Lips Sealed ale lubie cos czemu sie napisy nie scieraja bardzo paskudnie juz po pierwszym wlozeniu do kieszeni...
Dobra jest tez nowa seria Maybelline (czerwone opakowania ze srebrna ramka na dole), ale tu nie ma takiego koloru jakbym chciala. Isadory tutaj niet, ale jak juz gdzies wspomniala Konijtje, ta wysokopolkowa kolorowka, wcale nie jest jakas potwornie niedostepna cenowo a i dostaje sie duzo probek, wiec bywa to dobry deal. Tylko Clarins skapi probek - trzeba czekac az jest kupon w jakims magazynie albo 'tydzien probek' to tylko wtedy sa bez problemu.

Jutro/w poniedzialek pojde sobie obejrzec jeszcze szminke Lancome Voile de Rose z wiosennej kolekcji, wyglada na bardzo ladny, cieply roz z domieszka delikatnego koralu. Mozna wyszukac probki na blogu Temptalii.

Nikito, moze Cie zainteresowac roz Burzuja Rose Coup de Foudre nr 16, nie wiem czy to ten o ktorym pisala Moni ale to wlasnie taka lagodna, ciepla morela - tych drobinek widocznych w opakowaniu, na buzi w ogole nie widac - daje ladny, naturalny efekt ladnej, zdrowej cery.

Co przy bielacych filtrach jest nie do pogardzenia...

Nan
Administrator
UNO

My tu wąpierza tropim

« Odpowiedz #46 : Styczeń 30, 2010, 21:13:48 »

Ten liner jest bardzo, bardzo ciemnoszary, grafitowy. Faktycznie na zdjęciu wygląda na granat, ale w rzeczywistości to szara szarość jest. Bardzo ładnie się nałożył i trzyma się świetnie. Cienie też zresztą, ale to jak podejrzewam w dużej mierze także dzięki bazie pod cienie (firmy APC, kosztuje grosze a jest naprawde bardzo dobra).

Nikita-v
UNO

« Odpowiedz #47 : Styczeń 30, 2010, 21:15:00 »

ja jestem taka blada że mnie nic nie bieli  police... ale juz pędze wygooglować i obejrzeć to cudo

ps obejrzałam i stwierdzam, ze jednak musze obejrzec na zywca ;)ale to dopiero za tydzien jak się ze śniegu odkopie Wink

ps 2: doszłam do wniosku ze sie chyba starzeje  Grrrr, zaczęłam malować paznokcie, myśle o makijażu do pracy, interesuje się serami ( tak to sie odmienia?) przeciwzmarszczkowymi? zresztą co tu dużo mówić - mój luby ostatnio stwierdził, ze kobieta w moim wieku juz powinna się malować - najpierw zareagowałam tak :  zabic pózniej  Uroda
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 21:21:33 wysłane przez Nikita-v » Zapisane
Sylwiassta
Moderator
UNO

« Odpowiedz #48 : Styczeń 30, 2010, 21:37:34 »

^ nie, tylko wreszcie zaczynasz odkrywac mozliwosci  Tongue A faceci i tak nie wiedza co jest makijazem a co nie - chyba, ze zle nalozony - wtedy widza od razu  Cool
Nikita-v
UNO

« Odpowiedz #49 : Styczeń 30, 2010, 23:06:51 »

Sylwiasta to o wiele lepiej brzmi  Cool
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  

Skocz do: