http://www.e-dymek.com najlepszy sklep z elektronicznymi papierosami
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Helpppp !!!! Odchodzący paznokieć  (Przeczytany 6284 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Pucca
Global Moderator
UNO

Cute but psycho

« : Czerwiec 30, 2008, 19:46:15 »

Swego czasu odbiłam sobie paznokcia na dużym palcu u nogi do dziś nic się nie działo po prostu puste miejsce do połowy paznokcia, zamalowywałam lakierem i znać nie było, ale dziś ten paznokieć pękł i odchodzi mi połowa paznokcia - ale wzdłuż i teraz nie wiem co robić, czy próbować przyklejać ten fragment na jakiś klej do pazurów, czy może jakieś tipsy nabyć, nakleić, a to wyciąć ??

No kurna lato, klapki, gołe stopy, a ja tracę połowę paznokcia ratunku, może ktoś ma jakiś pomysł, albo doświadczenia  Modły

Z punktu widzenia na punkt patrzenia, jestem za, a nawet przeciw
www.srokao.pl
Marigold
UNO

Miaugold

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 30, 2008, 20:17:39 »

Ja to bym poszła do jakiegoś specjalisty, usunęła to i czekała aż urośnie nowy. Żeby Ci  się tam jakieś paszkudztwo nie zrobiło przy odrastaniu połowy.

Sing with me, sing for the years
Sing for the laughter, sing for the tears
Sing with me, if its just for today
Maybe tomorrow the good lord will take you away...
Gonia
UNO

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 30, 2008, 20:32:06 »

Ja bym poszła z tym do lekarza albo chociaż do dobrej manikiurzystki (czy raczej pedikiurzystki). Sama lepiej nie kombinuj  police

"[...] pozwalam, by mój brat wybierał własną drogę do piekła" - Utterson (źródło: "Niezwykły przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a" - R.L. Stevenson)
Pucca
Global Moderator
UNO

Cute but psycho

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 30, 2008, 20:42:13 »

Dwa lata temu miałam podobny wypadek tyle tylko, że nie pamiętałam, żebym go odbiła (myślałam, że może to jakaś grzybica  police ) polazłam do dermatolog i babka stwierdziła, że to nic takiego i ona nie ma pomysłu co z tym robić, chyba tylko wyciąć jak mi takie coś przeszkadza, a pedikiurzystka chciała mi walnąć żel za 50 zł, który z tego co wiem osłabia paznokcie, dlatego teraz nie wybieram się nigdzie. Wtedy paznokieć wycięłam i całe lato biegałam w pełnych butach, a teraz nie kcem  Cry

www.srokao.pl
Gonia
UNO

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 30, 2008, 20:56:58 »

Dwa lata temu miałam podobny wypadek tyle tylko, że nie pamiętałam, żebym go odbiła (myślałam, że może to jakaś grzybica  police ) polazłam do dermatolog i babka stwierdziła, że to nic takiego i ona nie ma pomysłu co z tym robić, chyba tylko wyciąć jak mi takie coś przeszkadza, a pedikiurzystka chciała mi walnąć żel za 50 zł, który z tego co wiem osłabia paznokcie, dlatego teraz nie wybieram się nigdzie. Wtedy paznokieć wycięłam i całe lato biegałam w pełnych butach, a teraz nie kcem  Cry

Pytanie czy jak sama zaklajstrujesz to efekt będzie trwały i estetyczny (może się okazać, że od ziarnka do ziarnka a tak i uzbiera się owo 50zł.. a efekt będzie gorszy). Swoją drogą 50zł za jeden paznokieć to koszmarnie dużo (?) Tak tylko gdybam, bo zupełnie się nie znam na paznokciarstwie Wink Moja koleżanka przecięła sobie kiedyś nożem paznokieć (u palca ręki) od czubka, prawie do nasady (nie do krwi - po wierzchu, ale istniało ryzyko pęknięcia). Manikurzystka jej pokleiła jakimiś "plasterkami", pomalowała, popiłowała, wyrównała i paznokieć spokojnie sobie odrastał bez zadzierania. I wyglądał estetycznie.

"[...] pozwalam, by mój brat wybierał własną drogę do piekła" - Utterson (źródło: "Niezwykły przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a" - R.L. Stevenson)
Pucca
Global Moderator
UNO

Cute but psycho

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 30, 2008, 20:59:18 »

Manikurzystka jej pokleiła jakimiś "plasterkami", pomalowała, popiłowała, wyrównała i paznokieć spokojnie sobie odrastał bez zadzierania. I wyglądał estetycznie.

No to może po prostu ja trafiłam na taką co chciała na mnie zarobić, a że byłam w desperacji i wściekła na świat cały to sobie zwyczajnie odpuściłam i nie szukałam dalej.

www.srokao.pl
Erato
Moderator
UNO

Wielka Łowca

« Odpowiedz #6 : Lipiec 15, 2008, 16:16:04 »

Po pierwsze poszłabym do lekarza, żeby wykluczyć grzybicę lub inne zakażenia. Jeśli to "tylko" efekt urazu, to jednak zafundowałabym sobie jakiś żel czy inny akryl - przecież bardziej tego paznokcia nie osłabi, skoro on i tak złazi. Zresztą trzeba by to chyba czymś dosztukować  Undecided Ale lekarz bezwzględnie, żeby sobie nie zrobić jeszcze wiekszego kuku

die with memories,
not dreams

http://dq4u.blogspot.com/
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: