http://www.e-dymek.com najlepszy sklep z elektronicznymi papierosami
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Advanced Night Repair Estee lauder  (Przeczytany 2522 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Sylwiassta
UNO

« : Październik 28, 2007, 16:46:21 »

O cudownych wlasciwosciach tego preparatu EL pieja peany wszystki redaktorki urodowe roznych magazynow, ma ono swietne recenzje na roznych forach wiec postanowilam sprobowac (i to od razu 50 ml,  waz zdechl z wrazenia - na szczescie kupowalam na lotnisku, wiec moze sie biedaczyna jeszcze odrodzi  Cool).

Na poczatku (pierwsze dwa tygodnie) nie podobalo mi sie wcale - mialam wrazenie ze nic nie dziala i ze nawet jest gorzej niz bylo (krem NA mialam ten sam) ale po 4tym tygodniu...  angel
Liczylam jednak glownie na neutralizacje tych obiecywanych przez producenta 90% wolnych rodnikow i chyba cos drgnelo. Buzia zrobila sie gladka, jednolita, jasniejsza po prostu ladna a cera i tak juz dobrze zadbana, jeszcze bardziej zadbana, wrecz idealna  Embarrassed
Serum ma konsystencej soku z dyni - pomaranczowe, nie tluste, wchlania sie w skore blyskawicznie.

Advanced Night Rapair
Sklad:
Water- Bifida ferment lysate- Methyl gluceth20- Peg75- Buthylene Glycol- Bis peg 18 methyl ether dimethyl silane-glycereth26- Cola extract- Squalane- Sodium rna- Sodium hyaluronate- Retinyl Palmitate- Tocopheryl acetate-Bisabolol- Pantethine- Hydrogenated Lecithin- Oleth3 phosphate- Oleth3- Oleth5- Anthemis nobilis- Caffeine-Choleth24- Ceteth24- Xanthan gum- Tea- Carbomer- Ethylhexyl- Octyl Methoxycinnamate- Bht- Trisodium edta- Benzyl alcohol- Phenoxyethanol- Methylparaben- Yellow5- Green5- Red4

2 wersje opakowania (pompka i pipeta), po 30 ml/320 pln i 50 ml (na lotnisku zaplacilam za nia 38 GBP)

Advanced Night Repair Concentrate
Sklad:
Aqua, cyclopentasiloxane, butylene glycol, bifida ferment lysate, bis-PEG-18 methyl ether dimethyl silane, glycerin, PEG-60 hydrogenated castor oil, silica, methyl gluceth-20, tocopheryl acetate, glycine soja (soybean) seed extract, olea europaea (olive) fruit extract, triticum vulgare (wheat bran) extract, polygonum cuspidatum root extract, vitis vinifera (grape) seed extract, selaginella tamariscina (spike moss) extract, ascorbyl tocopheryl meleate, nordihydroguaiaretic acid, citri reticulatae peel extract, punica granatum (pomegranate) juice extract, cholesterol, sea whip extract, sodium hyaluronate, micrococcus lysate, caffeine, alteromonas ferment extract, sodium rna, pantethine, arabidopsis thaliana extract, yeast extract (extrait de levure), ethylbisminomethylguaiacol manganese chloride, anthemis nobilis (chamomile), linoleic acid, lecithin, hydrogenated lecithin, rosmarinus (rosemary) extract, linolenic acid, xanthan gum, polymethylsilsesquioxande, tromethamine, carbomer, dimethicone, caprylyl glycol, lauryldimonium hydroxypropyl, hydrolyzed soy protein, potassium sulfate, cyclodextrin, PEG-9 dimethicone, simethicone, caprylic/capric triglyceride, disodium EDTA, BHT, potassium sorbate, phenoxyethanol, caramel, titanium dioxide (CI 77891)

Do stosowania przez 21 nocy pod rzad jako kuracja lub dla skory po zabiegach dermatologicznych np. dermabrazji.
30 ml/95 euro

Advanced Night Rapair Eyes
Sklad: Water (Aqua Purificata) Purified, Cyclomethicone, Dimethicone, Polysilicone-11, Bifida Ferment Lysate, Isopentyldiol, Petrolatum, Sucrose, Isopropyl Jojobate, Glycine Soja (Soybea) Extract, Poria Cocos Extract, Trehalose, Betula Alba (Birch) Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile), Algae Extract, Yeast Extract (Faex), Caffeine, Morus Nigra (Mulberry) Root Extract, Cholesterol, Sodium RNA, Chlesterol/Potassium Sulfate, Linoleic Acid, Saxifraga Sarmentosa Extract, Hydrogenated Lecithin, Vitis Vinifera (Grape) Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethicone Copolyol, Phytosphingosine, Butylene Glycol, Acrylamide/ Sodium Acrylodimethyltaurate Copolymer, Squalane, Jojoba Alcohol, Polysorbate 80, Polysorbate 40, Isohexadecane, Tromethamine, BHT, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Iron Oxides (CI 77491, CI77492, CI77499)

15 ml/185 pln
asinek
UNO

skarbonka na smutki

« Odpowiedz #1 : Październik 28, 2007, 22:21:32 »

cus o ktoryms ANR bylo tutaj:
http://www.femineus.pl/index.php?topic=1999.msg22220#msg22220
Dziewczyny, prosze o pomoc....
Zerknijcie prosze czy to jest cos warte, czy warto nakladac to na gebe i czy nie zapcha (wiem ze to indywidualne, ale...)?
Dostalam to to od kumpeli.

Estee Lauder, Advanced Night Repair Protective Recovery Complex
Skład: water (aqua purificata) purifeid, bifida ferment lysate, methyl gluceth-20, peg-75, butylene glycol, bis-peg-18 methyl esther dimethyl silane, glycereth-26, cola acuminata (kola) extract, squalane, sodium rna, sodium hyaluronate, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, bisabolol, pantethine, hydrogenated lecithin, oleth-3 phosphate, oleth-3, oleth-5, anthemis nobilis (chamomile), caffeine, choleth-24, ceteth-24, xanthan gum, tea-carbomer, octyl methoxycinnamate, bht, trisodium edta, benzyl alcohol, phenoxyethanol, methylparaben, yellow 5 (ci 19140), green 5 (ci 61570), red 4 (ci 14700).

dzieki z gory
Sharlotka
(dzis mocno zmarznieta, wiosny nad morzem ni ma Sad )
Straszny high-tech ten preparat. Trudno mi go ocenic bo zawiera mase wyrafinowanych skladnikow o zupelnie nieznanych mi wlasciwosciach  Embarrassed. Sa w nim silkony (silane), chyba troszke bedzie zluszczal, jesli dobrze interpretuje ferment, zawiera pare ciekawych ekstraktow z roslin, ale chyba za duzo ich nie bedzie ... Z zapychaczy squalane - ale tez jest go malo, moze te woski/estry ktorych jest masa, ale one sa tak zmodyfikowane ze jedyne wyjscie to google i nadzieja ze cos sie znajdzie poza specyfikacja techniczna.
Ja bym wyprobowala ten krem i juz  Embarrassed

(czy ja slepa czy toto nieperfumowane jest?)
Asinku dziekuje Smiley
to ma forme prawie plynna, naklada sie to to taka pipetka, jest w brazowym, ciemnym opakowaniu, wlasciwie jak jakies serum. Nie pachnie nic a nic. Wchlania sie natycmiast i geba robi sie gladka (pewnie dzieki sylikonom) i jakby lekko napieta. Wale to na noc.
Mam nadzieje, ze krzywdy sobie nie zrobie Smiley A jak dostalam to nie mam co marudzic, skoro to takie hi-tec (podejrzewalam ze to cos jest napakowane cudami jak conajmniej keks swiateczny bakaliami). EL slynie z tego, ze w pielegnacje wklada jakies kosmiczne wynalazki, hehehe.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2007, 13:12:38 wysłane przez asinek » Zapisane

hey do you do judo when they surround you, a little mental yoga - would they dissapear? (T.Amos "Purple People")

Sylwiassta
UNO

« Odpowiedz #2 : Październik 29, 2007, 14:46:57 »

Merci Pani Moderator za zjednoczenie watkow - o dalszych perypetiach ANRowych bede informowac  Uklon a moze i Sharlotka sie wypowie jak sie jej buzia czuje po skonczeniu buteleczki?
Ja jestem w polowie 50 ml (od 3-4 tygodni), uzywam na dzien i na noc i buzia sie ujednolica, pory zmniejszaja, nic nie wyskakuje i jakby sie mniej przetluszcza, ale na wory pod oczami nie dziala toto nic a nic  Głaszcze
sharlotka
UNO

caly czas zmieniam

« Odpowiedz #3 : Październik 29, 2007, 16:56:53 »

Pod oczy ANR to porazka dla mnie (mocno subiektywne), moze dlatego, ze ja rano mam dosc opuchniete powieki, a ANR pod oczy mi okrutnie sciagalo skore i pachnialo czyms syntetycznym.
Co do gebowego ANR, to u mnie niestety nie sprawdzilo sie na dlozsza mete, odstawilam, bo pojawil sie wysyp gul i chcialam zobaczyc od czego.
Ale fakt, faktem, ze jak uzywalam go na noc, to skora byla miekka, lekko napieta, no fajna, taka jakby mokra w dotyku (znaczy napita?)

"Potworyjec, Zwlokobaw, Obrzydlec, Trupogryz Becwalec, Ohydek Szalej, Paskudlawiec, Metniak Bacznosciowiec, Przeciwrozumiec, Matkojad, Ojcogubiec, Tepon...."
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: